fbpx

Časté otázky

Čo je v cene autobusovej dopravy na koncert?

V cene je spiatočná cesta priamo na miesto podujatia a občerstvenie. Cena nezahŕňa vstupenku.

Ako objednať a platiť?

Na rezerváciu a autobusovej dopravy na koncert možete použiť náš objednávkový systém.

Ako spôsob platby môžete použiť platbu prevodom priamo na náš bankový účet. Prosíme o úhradu do 3 pracovných dní od dátumu objednávky. Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Vaše miesto bude zatiaľ len rezervované a vaša objednávka prepadne ak nebude uhradená v stanovenom čase. Obdržanie platby Vám potvrdíme e-mailom.

Druhá možnosť je uhradiť objednávku platobnou kartou. Používame platobnú bránu GP Webpay, ktorej poskytovateľom je ČSOB. Pri tejto možnosti je vaša objednávka uhradená a potvrdená okamžite.

Môžem si rezervovať miesta aj telefonicky alebo cez e-mail?

Áno, prosíme kontaktujte nás, ak uprednostňujete rezerváciu prepravy telefonicky alebo cez e-mail. V tomto prípade vám zašleme informácie o spôsobe úhrady prevodom na účet.

Dokedy sa dá doprava na podujatie kúpíť?

Doprava na podujatie sa dá zakúpiť do 2 hodín pred odchodom.

Dá sa kúpiť doprava na mieste?

Doprava na koncert sa dá zakúpiť iba vopred. Na mieste, u vodiča, dopravu nie je možné zakúpiť.

Dá sa doprava na koncert stornovať?

Dopravu je možné stornovať zdarma do 10 dní pred koncertom, ak nie je v opise podujatia uvedené inak.

Je potrebný minimálny počet účastníkov dopravy na koncert?

Pre niektoré podujatia je potrebný minimálny počet účastníkov. V týchto prípadoch preberáme nezáväzné rezervácie a konanie dopravy potvrdíme až po dosiahnutí minimálneho počtu cestujúcich.

Ak potreba rezervácie nie je uvedená v opise, dopravu na podujatie si môžete rovno kúpiť. V týchto prípadoch doprava nebude v žiadnom prípade zrušená kvôli malej účasti.

Môžem si u vás kúpiť aj vstupenku na podujatie?

V súčasnosti u nás nie je možné zakúpiť aj vstupenky na podujatie. Ak by ste však potrebovali pomocť alebo poradiť ohľadom vstupeniek, neváhajte nás kontaktovať.

Kedy sa odchádza na podujatie?

Na podujatie sa odchádza vždy tak, aby ste boli na mieste aspoň hodinu a pol pred začiatkom. Túto časovú rezervu nechávame kvôli prípadným dopravným zápcham alebo ak by sme museli zabezpečiť náhradnu dopravu v prípade technických problémov. Čas navyše pred podujatím môžete využiť na menšie nákupy alebo občerstvenie. Presný čas odchodu z jednotlivých nástupných miest nájdete v opise podujatia v časti “info o doprave”.

Kedy a odkiaľ sa odchádza po koncerte?

Čas odchodu je vždy po skončení podujatia, najneskôr však 30 minút po ukončení. V prípade, že sa podujatie predĺži, samozrejme bez vás neodídeme. Nástupné miesto vám upresní vodič. Spravidla je to však miesto, kde ste pred podujatím vystúpili. V prípade akýchkoľvek problémov môžete volať na naše tel. č. 00421 902 075 380. Alebo stačí len prezvoniť a zavoláme vám späť.

Čo ak zmeškám odchod?

Ľutujeme, prípade, že zmeškáte odchod na koncert, nemáte nárok na vrátenie peňazí. Ak sa však dostanete na koncert vlastnými prostriedkami, naspäť sa môžete zviezť s nami. V tomto prípade nám volajte a my vám upresníme miesto odchodu z koncertu.

V prípade, že zmeškáte odchod z koncertu, ľutujeme, ale taktiež nemáte nárok na vrátenie peňazí.

Čím ma odveziete?

Prepravu zabezpečujeme rôznymi veľkosťami vozidiel od 9 miestnych minivanovov, 15 – 20 miestnych minibusov až po veľké zájazdové autobusy. Vozidlá sú vždy čisté a klimatizované.

Čo ak bude podujatie zrušené alebo odložené?

Ak bude podujatie zrušené, sumu za autobusovú dopravu vám vrátime v plnej výške. V prípáde odloženia, ak to bude možné, preložíme dopravu s vašim súhlasom na nový dátum alebo vám vrátime peniaze.

Ako je to s alkoholom počas dopravy na koncert?

Konzumácia alkoholu počas autobusovej dopravy na koncert osobám starším ako 18 rokov nie je zakázaná. Všetko samozrejme s mierou. Cestujúci sa musia správať tak, aby svojím správaním neobťažovali ostatných cestujúcich.  Počas cesty späť už alkohol nie je povolený.

Pri porušení týchto podmienok má vodič právo napomenúť cestujúceho, prípadne ho vylúčiť z prepravy bez nároku na vrátenie peňazí.